CLASSIC
stolní svíčka

nejkrásnější svíčky hranatého tvaru pro milovníky stylu. Kdo rád zdokonaluje svůj domov, využije naše svíčky při stolování, čtení, nebo prostě jen pro příjemnou atmosféru.

Svíčky Classic jsou jádrem celé kolekce svíček AMABIENTE, která v sobě zahrnuje přes 700 produktů. Svíčky jsou ručně vyrobeny ze 100% stearinu (rostlinný vosk – palmový olej), nečadí a nestékají. Dostupné jsou ve 49 odstínech, vhodné i pro alergiky a astmatiky. Pro vhodné upevnění svíčky najdete v naší nabídce přes 20 různých stolních svícnů a 10 vysokých variant určených na podlahu.
Ať svíčku použijete samostatně nebo vytvoříte různé kombinace, vždy budou pastvou pro oči. 

Svícen MYC

Tvar spojený s funkčností – to vystihuje nová generace svícnů MYC. Stylové svícny MYC budou ve Vašem interiéru tou pravou třešničkou na dortu.

RONDO
stolní svíčka
 

Zvlášností tohoto typického tvaru je u naší svíčky Rondo dokonalé vyhoření. Stejně jako Classic a Ama i Rondo hoří hodiny pěkným plamenem, nestéká a nečadí. Svíčka je ručně vyrobena ze 100% stearinu (palmový olej) a je k dostání ve 49 odstínech., vhodná pro alergiky i astmatiky. V průměru má 22mm a nabízí se v délkách 19cm, 35cm a 40cm. Jednoduchost této svíčky podtrhují svícny RONDO, DUO nebo nově různě vrstvitelné a kombinovatelné svícny RL6,RL8.

LUMINO
stolní svíčka

Svíčka LUMINO je vhodná jak pro stolní využití tak i jako součást květinových dekorací. Nečadí, nestéká a hoří několik hodin. V průměru má 30mm a výšku 14mm, alergikům ani astmatikům neškodí. V kombinaci se svícny RL6, RL8 mají svíčky široké využití, svíny se dají různě vrstvit a kombinovat – viz nová kolekce RAINBOW.
Svíčky jsou ručně vyrobeny z rostlinného vosku Stearin a jsou k dostání v 49-ti odstínech. 

Naše stolní svíčky

hoří fantasticky několik hodin. Pro čisté vyhoření je potřeba zajistit klidné místo bez průvanu, přídavných topných těles a zároveň je potřeba odstranit eventuální nečistoty uvnitř svíčky (zbytky sirek, knotu atd.).