FUSION

Ušlechtilé nevtíravé vůně příjemně provoní jakýkoliv interiér.
K dostání jsou buď jednotlivě nebo v páru v určitém odstínu.
Zde jsme se snažili o propojení tvaru materiálu, barev a vůní. Pevný vnější obal se vzácně snoubí s hebkou náplní (Eco-Soja), pastelové barvy doplňuje černá barva.

Keramický kalíšek s náplní je vsazen do hranaté misky vyrobené také z vosku.
Náplně jsou ručně vyrobeny z vysoce kvalitního sójového vosku, k dostání jsou ve 14 barvách, každá se svou specifickou vůní.

FUSION se často využívá v prostoru určeném pro Wellness nebo meditaci. Zajímavé jsou rovněž kombinace barev např. na komodách, menších stolcích, kde decentně provoní daný prostor.

Vonné svíčky TRI

oblíbená linie TRI se skládá z bílé voskové misky a vonných náplní z kvalitního sójového vosku. Žlutá náplň šíří květinové vůně, oranžová osvěžující a červená ovocné vůně. Velmi pěkně vynikají svíčky při večerním zažehnutí, kdy plameny barevných náplní prosvítají skrze bílý obal.

K tomuto produktu se dají dobře kombinovat i výrobky betonové řady TRI Con.

Pro naše vonné svíčky

používáme ty nejlepší suroviny a přísady. Certifikovaný Eco Soja pochází z prokazatelných zdrojů a parfémy z domova vůní Francie. Pokud byste namísto příjemného pocitu z vonných svíček měli potřebu kýchat nebo by vám slzely oči, pak se může jednat o alergii na vonné látky.